שלום,

"אלטרנה" - מתחם קליניקות פתוח ומקבל

הקליניקות שלנו מציעות מגוון רחב ועשיר של טיפולים, שמטרתם לפתור בעיות, לשפר ולשכלל את אורח החיים. אנחנו, תום ונמרוד, מטפלים מוסמכים, בעלי ידע רחב ומקצועי, מייסדים ואחראים על ניהול המתחם. לאורך השנים אנו נתקלנו בלקוחות מכל סוג ומגוון: עורכי דין, רואי חשבון, אנשי נדל"ן, הייטק, עסקים, מנכ"לים, אומנים, רקדנים, מוסיקאים, ספורטאים ועוד. אנו מאמינים כי חשוב לשמור על הסקרנות, ועל היכולת הבלתי נגמרת לשאול שאלות, להתפתח ולהשתפר ומזמינים אתכן ואתכם לצאת איתנו למסע.

תום דותן

תום מטפל בכיר בטווינה ומטפל גם בדיקור סיני וצמחי מרפא. הוא סיים ארבע שנות לימודי רפואה סינית מתוכן שלוש שנות לימודי טווינה בקמפוס ברושים ושימש אסיסטנט למיטב המרצים בקמפוס.

נמרוד חירורג

נמרוד מטפל בכיר בשיטת אילן לב ואסיסטנט בקורסי השיטה. מלבד היותו מטפס הרבה שנים, נמרוד גם מטפל בסגל הבכיר של נבחרת ישראל בטיפוס ועל פי דבריהם – מצליח לשפר את היכולות שלהם באופן ניכר.

שיטות הטיפול

רפואה סינית

רפואה סינית

התנועה בגופנו עשויה להיפגע מסיבות שונות ובעקבות כך אנו עלולים להרגיש כאב, חולי או בעיות תפקוד. כאן באים לידי ביטוי האבחנה והטיפול ברפואה הסינית. מטרת הטיפול היא להחזיר את התנועה הסדירה והאיזון האנרגטי בגוף. לרפואה הסינית כלים רבים לעשות זאת והעיקריים שבהם הינם – דיקור, צמחי מרפא וטווינה (טיפול מגע בלבוש מלא), כוסות רוח ועוד.

אילן לב

אילן לב

הטיפול הוא מפגש בו המטפל מניע קלות את גופו של המטופל, מפגש של דיאלוג עשיר, רגיש ומתחשב. השיטה עוסקת בשיפור יכולות אנושיות ובהסרת מגבלות של קשיים תפקודיים. הטיפול עונה על בעיות של סירקולציות בגוף, מבטל כאבים, פותר בעיות של שלד, מפרקים , מגבלות מוטוריות, מנטליות ועוד.

נטורופתיה

נטורופתיה

באמצעות תזונה טבעית ונכונה לאדם ושינוי הרגלים מזיקים, אנו יוצרים סביבה מאוזנת שמאפשרת לגוף להתגבר על מגוון רחב של סימפטומים ומצבים פיזיים ורגשיים כגון לחץ וחרדה, עייפות כרונית, בעיות שינה, דלקות, בעיות עיכול, פציעות ספורט ועוד.
הטיפול יאפשר לכם להרגיש טוב עם הגוף שלכם ולשמור על אורח חיים בריא ומאוזן.

רפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה

עיסוי ולחיצות בכפות הרגליים למטרות ריפוי היא שיטת טיפול עתיקה שמגיעה במקור מסין והודו. ב-1913 ד"ר וויליאם הופ והפיזיוטרפיסטית יוניק אינגהם החליטו להשתמש בשיטה לריפוי המטופלים שלהם, וקראו לשיטה רפלקסולוגיה שמגיעה מהמילה Reflection

המיוחד ברפלקסולוגיה לעומת שיטות עיסוי אחרות היא אבחון כפות הרגליים והשתקפות איברי הגוף בכף הרגל. כלומר, ניתן להגיע לכל איבר ומערכת בגוף דרך לחיצות וטכניקות עיסוי מיוחדות.

פיזיותרפיה

פיזיותרפיה

תפקיד הפיזיותרפיה הוא להביא את המטופל לתפקוד מיטבי באמצעות שיפור אלמנטים שונים בגוף כמו טווחי תנועה, כוח וסיבולת של שרירים רלוונטיים וטונוס שרירי דרך הקלה ושליטה בכאב. שיטות שונות המבוססות על מחקר מדעי כגון מובילזציות ועיסויים, דיקור יבש, קיניזיוטייפ ובעיקר בעיקר (וזה מה שהמחקרים אומרים) בתרגול גופני ותנועה.

המטפלים שלנו

המטפלים שלנו מתמחים במגוון שיטות טיפול: שיטת אילן לב, נטורופתיה, רפואה סינית, רפלקסולוגיה ופיזיותרפיה.

רפואה סינית – רעות קליפי, בר טור צור
שיטת אילן לב – ענבל עמית, אביתר עומסי, רמי לב-רן
נטורופתיה ורפלקסולוגיה – שני לפידות
פיזיותרפיה – קרן זמיר, דורון איצקוביץ'

נשמח שתיצרו קשר

נגישות

עוד לא הייתן.ם אצלינו - שימו לב

לפני הכל – אנא קראו את המידע הבא והרשמו למערכת שלנו!

ההגעה והכניסה היא בהרשמה מראש בלבד – או ע"ב מקום פנוי!

מטפסות.ים מעל גיל 14 ללא ניסיון בטיפוס חייבות.ים לעבור שיעור היכרות!

מטפסות.ים מתחת לגיל 14 חייבות.ים ליווי של מבוגר שעבר.ה שיעור היכרות או של מטפס.ת מנוסה!

כל מי שלא ביקר.ה אותנו – הרשמו למערכת שלנו!